EN | TR

HAKKIMIZDA
 
Saygınlığın simgesi olma amacı ile yola çıkan ABAMET; çevre teknolojilerinde anahtar teslim taahhüt,
projelendirme, inşaat, makine imalatı, tedarik, montaj, performans testleri yürütme, danışmanlık v.b. hizmetler vermektedir.
 
Sunduğu tüm çözümlerde, kaliteden ödün vermeyen, detay ve işlevselliği ön planda tutan, doğru metotlarla, hatasız ve eksiksiz, gerçek toplam ekonomik maliyet yaklaşımlarını benimsemektedir. Büyük, küçük demeden üstlendiği görevlerin tamamında aynı titizlik ve hassasiyeti korumayı felsefesinin vazgeçilmezleri arasında kabul etmiştir. Bilimsel temellere dayandırdığı prensipleri, teknik olduğu kadar yönetimsel açıdan da etik olan uygulamaları ve ilkeleri firmaya enerjisini veren başlıca unsurlar olmuştur. Bu sayede sektörde oluşturduğu imajı, bulunduğu kulvarda yalnızca kendisi ile rekabet etme hedefini ana gayesi olarak benimsemiştir.

Müşterilerinde bıraktığı izlenimin en değerli sermayesi olduğu bilinci ile yurtiçinde altına imza attığı birçok projenin yanı sıra; Almanya, ürdün, Makedonya, Libya, Irak ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde edindiği tecrübe ve gözlemler ile de vizyonunu daha öte ufuklara taşımıştır.

ana sayfa I gizlilik sözleşmesi I iletişim